Direktori Penyelidik | INSTITUT PENYELIDIKAN MATEMATIK
» LABORATORI » Laboratori Kriptografi, Analisis dan Struktur » Direktori Penyelidik

Direktori Penyelidik

Program: Kriptografi dan Teori Nombor Berkomputasi



Dr. Muhammad Asyraf Asbullah
Ketua Program
Bidang: Kriptografi
Tel: +603 8946 6911
Faks: +603 8946 6973
Emel: ma_asyraf@upm.edu.my



Prof. Madya Dr. Muhammad Rezal Kamel Ariffin
Ketua Laboratori
Bidang: Kriptografi
Tel: +603 8946 6841
Faks: +603 8946 6973
Emel: rezal@upm.edu.my



Prof. Madya Dr. Mohamad Rushdan Md. Said
Penyelidik Bersekutu
Bidang: Kriptografi, Teori Nombor
Tel: +603 8946 6841
Faks: +603 8946 6973
Emel: mrushdan@upm.edu.my



Prof. Emeritus Dato' Dr. Kamel Ariffin Mohd Atan
Penyelidik Bersekutu
Bidang: Teori Nombor, Kriptografi
Tel: +603 8946 6872
Faks: +603 8946 6973
Emel: kamel@upm.edu.my



Prof. Madya Dr. Siti Hasana Sapar
Penyelidik Bersekutu
Bidang: Teori Nombor
Tel: +603 8946 8456
Faks: +603 8943 7958
Emel: sitihas@upm.edu.my




Dr. Mohamad Aidil Mohamad Johari
Penyelidik Bersekutu
Bidang: Teori Nombor
Tel: +603 8946 6865

Faks: +603 8943 7958
Emel: mamj@upm.edu.my



Dr. Faridah Yunos
Penyelidik Bersekutu
Bidang: Teori Nombor
Tel: +603 8946 6868
Faks: +603 8943 7958
Emel: faridahy@upm.edu.my



En. Zahari Mahad
Pegawai Penyelidik
Bidang: Kriptografi
Tel: +603 8946 8917

Faks: +603 8946 6973
Emel: zaharimahad@upm.edu.my

 

Program: Analisis Fungsian dan Topologi



Prof. Dr. Adem Kilicman
Ketua Program
Tel: +603 8946 6813
Faks: +603 8943 7958
Emel: akilic@upm.edu.my





Prof. Madya Dr. Gafurjan Ibragimov
Penyelidik Bersekutu
Tel: +603 8946 6818
Faks: +603 8943 7958
Emel: gafur@upm.edu.my




Dr. Idham Ariff Alias
Penyelidik Bersekutu
Tel: +603 8946 6856
Faks: +603 8943 7958
Emel: idham_aa@upm.edu.my



Dr. Chen Chuei Yei
Penyelidik Bersekutu
Tel: +603 8946 7260
Faks: +603 8943 7958
Emel: cychen@upm.edu.my

 

Program: Teori Struktur Algebra



Dr. Sharifah Kartini Said Husain
Ketua Program
Penyelidik Bersekutu
Tel: +603 8946 6857
Faks: +603 8943 7958
Emel: skartini@upm.edu.my





Dr. Witriany Basri
Penyelidik Bersekutu
Tel: +603 8946 6845
Faks: +603 8943 7958
Emel: witriany@upm.edu.my



Dr. Athirah Nawawi
Penyelidik Bersekutu
Tel: +603 8946 6844
Faks: +603 8943 7958
Emel: athirah@upm.edu.my


 

 

Kemaskini:: 17/01/2018 [saifuddeen]

PERKONGSIAN MEDIA

INSTITUT PENYELIDIKAN MATEMATIK
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-9769-6878
03-8946-6973
B1566732720