Direktori Penyelidik | INSTITUT PENYELIDIKAN MATEMATIK
» LABORATORI » Laboratori Sains Berkomputasi dan Fizik Bermatematik » Direktori Penyelidik

Direktori Penyelidik

Penyelidik Bersekutu
 

Prof. Dr. Zanariah Abdul Majid
Penyelidik Bersekutu


Bidang: Analisis Berangka
Tel: +603.9769.6874
Emel: am_zana@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate

 

Prof. Dr. Norihan Md. Arifin
Penyelidik Bersekutu


Bidang: Matematik Industri
Tel: +603.9769.7939
Emel: norihana@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate

 

Prof. Dr. Mohamed Othman
Penyelidik Bersekutu


Bidang: Pengkomputeran Saintifik dan Pengkomputeran Selari
Tel: +603.9769.1707
Emel: mothman@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate

   

Prof. Madya Dr. Nor Asilah Wati Abdul Hamid
Penyelidik Bersekutu

Bidang : Pengkomputeran Berprestasi Tinggi, Parallel and Distributed Computing, Management Information Systems
Tel: +603.9769.1749
Emel: asila@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | Researchgate  

 

Prof. Madya Dr. Norfifah Bachok
Penyelidik Bersekutu


Bidang: Dinamik Bendalir
Tel: +603.9769.6849
Emel: norfifah@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate

 

Prof. Madya Dr. Norazak Senu
Penyelidik Bersekutu


Bidang: Analisis Berangka
Tel : +603.9769.8458
Emel: norazak@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate

 

Prof. Madya Ts. Dr. Masnida Hussin
Penyelidik Bersekutu


Bidang: Pengkomputeran Saintifik
Tel: +603.9769.6857
Emel: masnida@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate

 

Dr. Siti Suzilliana Putri Mohamed Isa
Penyelidik Bersekutu


Bidang: Dinamik Bendalir
Tel: +603.9769.6998
Emel: ctsuzilliana@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate

Dr. Nurisya Mohd Shah | FACULTY OF SCIENCE   Dr. Nurisya Mohd Shah
Penyelidik Bersekutu

Bidang: Quantization, Quantum Foundations, Mathematical Physics
Tel: +603.8946.6669
Emel: risya@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate
 
INSPEM Affiliate
Staf | FAKULTI SAINS  

Prof. Madya Dr. Siti Nur Iqmal Ibrahim
INSPEM Affiliate


Bidang: Matematik Kewangan
Tel: +603.8946.6836
Emel: iqmal@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate

 

Prof. Madya Dr. Zulkifly Abas
INSPEM Affiliate


Bidang: Microwave Instrumentation
Tel: +603.9769.6690
Emel: za@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate

 

Prof. Madya Dr. Nor Fadzillah Mohd Mokhtar
INSPEM Affiliate


Bidang: Dinamik Bendalir
Tel: +603.9769.
Emel: nor_fadzillah@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate

 

Prof. Madya. Dr. Nik Mohd Asri Nik Long
INSPEM Affiliate


Bidang: Teori Elastik
Tel: +603.9769.6863
Emel: nmasri@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate

 

Dr. Fadzilah Md Ali
INSPEM Affiliate


Bidang: Dinamik Bendalir
Tel: +603.9769.6843
Emel: fadzilahma@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate

 

Dr. Mai Zurwatul Ahlam
INSPEM Affiliate


Bidang: Biologi Matematik
Tel: +603.9769.6826
Emel: maizurwatul@upm.edu.my

Pautan:
Scopus | Google Scholar | ResearchGate

Kemaskini:: 16/02/2022 [noorizzati]

PERKONGSIAN MEDIA

INSTITUT PENYELIDIKAN MATEMATIK
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-9769-6878
00-0000-0000
WXCdPAO~