Direktori Penyelidik | INSTITUT PENYELIDIKAN MATEMATIK
» LABORATORI » Laboratori Statistik Komputasi dan Penyelidikan Operasi » Direktori Penyelidik

Direktori Penyelidik

Program: Permodelan dan Statistik Komputasi 



Dr. Mohd Shafie Mustafa 
Ketua Program
Bidang Penyelidikan: Robust Statistics
Tel: +603 - 8946 6817
Faks: +603 - 8946 6973
Emel: mshafie@upm.edu.my



Prof. Dr. Noor Akma Ibrahim
Bidang Penyelidikan: Survival Analysis
Tel: +603 - 8946 6847
Faks: +603 - 8946 6973
Emel: nakma@upm.edu.my



Prof. Dr. Habshah Midi
Bidang Penyelidikan: Robust Statistics
Tel: +603 - 8946 6606
Faks: +603 - 8946 6973
Emel: habshah@upm.edu.my



Prof. Madya Dr. Jayanthi Arasan
Bidang Penyelidikan: Reliability Analysis
Tel: +603 – 8946 8455
Faks: +603 – 8946 6973
Emel: jayanthi@upm.edu.my



Prof. Madya Dr. Shamarina Shohaimi
Bidang Penyelidikan: Biostatistics
Tel: +603 - 8946 6637
Faks: +603 - 8946 6973
Emel: shamarina@upm.edu.my



Prof. Madya Dr. Mohd Bakri Adam
Bidang Penyelidikan: Extremes Value Theory
Tel: +603 - 8946 6860
Faks: +603 - 8946 6973
Emel: bakri@upm.edu.my

Dr. Shahrizim Zulkifly
Bidang Penyelidikan: Biostatistics
Tel: +603-8946 6645
Faks: +603 - 8946 6973
Emel: shahrizim@upm.edu.my

 

Dr. Norhaslinda Ali
Bidang Penyelidikan: Extreme Value
Tel: +603-8946
Faks: +603 - 8946 6973
Emel: norhaslinda@upm.edu.my

Dr. Lim Fong Peng
Bidang Penyelidikan: Statistics
Tel: +603 - 8946 6820 
Faks: + 603 - 8946 6973
Emel:  fongpeng@upm.edu.my

 

Program: Penyelidikan Operasi Berkomputasi



Prof. Madya Dr. Leong Wah June
Ketua Program
Bidang Penyelidikan: Optimisation
Tel: +603 - 8946 6877
Faks: +603 - 8946 6973
Emel: wjleong@upm.edu.my



Prof. Madya Dr. Lee lai Soon
Ketua Laboratori
Bidang Penyelidikan: Optimisation, Operations Research
Tel: +603 - 8946 8454
Faks: +603 - 8946 6973
Emel: lls@upm.edu.my



Prof. Madya Dr. Mohd Azmi Jaafar
Bidang Penyelidikan: Penyelidikan Operasi
Tel: +603 - 8946 6520
Faks: + 603 - 8946 6973
Emel: azmij@upm.edu.my



Prof. Madya Dr. Mohd Rizam Abu Bakar
Bidang Penyelidikan: Penyelidikan Operasi
Tel: +603 - 8946 6824
Faks: + 603 - 8946 6973
Emel: mrizam@upm.edu.my



Dr. Ismail Mohd
Bidang Penyelidikan: Interval Mathematics, Optimisation, Mathematical Programming, Operations Research, Statistical Optimisation
Tel: +609 - 668 3305
Faks: +609 - 669 4660
Emel: ismailmohd@upm.edu.my

Dr. Yosza Dasril 
Bidang Penyelidikan: Penyelidikan Operasi
Tel: +606 - 555 2047
Faks: +603 - 8946 6973
Emel:  yosza@utem.edu.my 

Dr. Sim Hong Seng
Bidang Penyelidikan: Optimization
Tel: -
Faks: +603 - 8946 6973
Emel:  hongseng0505@hotmail.com

 

 

 

Kemaskini:: 03/05/2018 [noorizzati]

PERKONGSIAN MEDIA

INSTITUT PENYELIDIKAN MATEMATIK
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-9769-6878
03-8946-6973
B1566730990