Pejabat Pentadbiran | INSTITUT PENYELIDIKAN MATEMATIK
» MENGENAI KAMI » Struktur Organisasi » Pejabat Pentadbiran

Pejabat Pentadbiran

 

     
 

Pengarah


Tel: +603.9769.6872
Faks: +603.8946.6973
Emel: 

   

   

Pn. Nor Hasmimi Baharudin
Setiausaha


Tel: +603.9769.6872
Faks: +603.8946.6973
Emel: norhasmimi@upm.edu.my

 

 

   
     
    Prof. Madya Dr. Hishamuddin Zainuddin
Timbalan Pengarah

Tel: +603.9769.6873
Faks: +603.8946.6973
Emel: hisham@upm.edu.my

  Pn. Nazirah Mahat
Setiausaha

Tel: +603.9769.6873
Faks: +603.8946.6973
Emel: m_nazirah@upm.edu.my

  Pn. Nurul Hidayah Samadi
Penolong Pendaftar

Tel: +603.9769.6887
Faks: +603.8946.6973
Emel: sam_hidayah@upm.edu.my

   

Pn. Nor Azlida Aminudin
Pegawai Penerbitan

Tel: +603.9769.6886
Faks: +603.8946.6973
Emel: azlida@upm.edu.my

 

   
   

Pn. Zahratun Nur Yosminar
Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi)

Tel: +603.9769.6878
Faks: +603.8946.6973
Email: zahratun@upm.edu.my

 

   
 

Pn. Noor Suhana Mohd Azahari
Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi)

Tel: +603.9769.68975
Faks: +603.8946.6973
Emel : nsuhana@upm.edu.my

   
   

En. Mohd Feziulnida Abdul Manan
Pemandu

Tel: +603.9769.6878
Faks: +603.8946.6973
Emel: feziulnida@upm.edu.my

 

   
   

En. Mohd Norfirdaus Ghozali
Pembantu Am Pejabat

Tel: +603.9769.6878
Faks: +603.8946.6973
Emel: norfirdaus@upm.edu.my

 

   
   

En. Sallehuddin Chik Zi
Pembantu Am Pejabat

Tel: +603.9769.6878
Faks: +603.8946.6973
Emel: sallehuddin@upm.edu.my

 

   
   

Pn. Manonmani a/p Karuppan
Pekerja Awam

Tel: +603.9769.6878
Faks: +603.8946.697
Emel: manon@upm.edu.my

 


 

Kemaskini:: 25/01/2019 [noorizzati]

PERKONGSIAN MEDIA

INSTITUT PENYELIDIKAN MATEMATIK
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-9769-6878
03-8946-6973
B1566730762