Pejabat Pentadbiran | INSTITUT PENYELIDIKAN MATEMATIK
» MENGENAI KAMI » Struktur Organisasi » Pejabat Pentadbiran

Pejabat Pentadbiran

 

     
 

PENGARAH

Prof. Madya Dr. Muhammad Rezal Kamel Ariffin

BSc. (Hons) (UPM, Malaysia)
MSc. (UPM, Malaysia)
Ph. D (UKM, Malaysia)

Bidang: Kriptografi/Sistem Dinamik Kalut   

Emel : rezal@upm.edu.my
Tel: +603.9769.6872

Pautan :-
Scopus | Google Scholar | ResearchGate | CV


   

Pn. Nor Hasmimi Baharudin
Setiausaha


Tel: +603.9769.6872
Emel: norhasmimi@upm.edu.my

 

 


     
 


Timbalan Pengarah (kosong)
(Di bawah Pengurusan Pejabat Pengarah INSPEM)

Tel: 
Emel:
Pautan:


  Pn. Nazirah Mahat
Setiausaha

Tel: +603.9769.6873
Emel: m_nazirah@upm.edu.my

  Pn. Nurul Hidayah Samadi
Penolong Pendaftar

Tel: +603.9769.6887
Emel: sam_hidayah@upm.edu.my

   

Pn. Nor Azlida Aminudin
Pegawai Penerbitan

Tel: +603.9769.6886
Emel: azlida@upm.edu.my

 


   

Pn. Zahratun Nur Yosminar
Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi)

Tel: +603.9769.6878
Email: zahratun@upm.edu.my

 


 

Pn. Noor Suhana Mohd Azahari
Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi)

Tel: +603.9769.6975
Emel : nsuhana@upm.edu.my


    Pn. Syarifah Hasanah Syed Kamaruddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi)


Tel: +603.9769.8458
Emel: syhasanah@upm.edu.my

   

En. Mohd Feziulnida Abdul Manan
Pemandu

Tel: +603.9769.6878
Emel: feziulnida@upm.edu.my

 


   

En. Mohd Norfirdaus Ghozali
Pembantu Am Pejabat

Tel: +603.9769.6878
Emel: norfirdaus@upm.edu.my

 


   

En. Sallehuddin Chik Zi
Pembantu Am Pejabat

Tel: +603.9769.6878
Emel: sallehuddin@upm.edu.my

 


   

Pn. Manonmani a/p Karuppan
Pekerja Awam

Tel: +603.9769.6878
Emel: manon@upm.edu.my

 


 

Kemaskini:: 24/08/2020 [noorizzati]

PERKONGSIAN MEDIA

INSTITUT PENYELIDIKAN MATEMATIK
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-9769-6878
00-0000-0000
B1607147008